شاهین فراز
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فهرست مطالب

نصب سقف کناف

این نوع سقف جزء شیوه های نسبتا جدید در طراحی و دکوراسیون ایرانی می باشد که روزانه به تعداد علاقه مندان آن افزوده می شود. شاید برایتان جالب باشد که این موضوع را بدانید استفاده از سقف کناف بین ایرانیان بیشتر از دیگر مناطق جهان می باشد. یکی از پر کاربرد ترین قسمت های هر منزل که امروزه در طراحی و دکوراسیون توجه ویژه ای به آن می شود آشپزخانه می باشد که به نوعی در نقطه دید مهمانان قرار دارد و به نوعی می توان گفت که دیگر اعضاء خانواده بیشترین زمان خود را در آشپزخانه سپری می کنند.

 

بازسازی سقف خانه

با استفاده از کناف می توانید یک سقف زیبا داشته باشید که هم به زیبایی منزل شما می افزاید و هم اینکه می تواند نقطه جذابی برای میهمانان شما باشد. بنابراین اگر تمایل دارید که سقف خانه خودتان را به زیباترین و مدرن ترین شکل ممکن طراحی کنید سعی کنید از سقف کناف زیبا و مناسب استفاده نمایید. در طراحی سقف منزل موردی را که باید به آن توجه داشته باشید مجموع محیطی می باشد که در آن زندگی می کنید.

کناف ها باعث افزایش زیبایی دکوراسیون منزل شما می شوند و این موضوع امروزه در طراحی و دکوراسیون منزل ها جدید دارای طرفداران بسیاری می باشد. مسئله ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که بسیاری از طرح های کناف شلوغ و برجسته می باشند که برای فضاهای کوچک چندان مناسب نیستند بنابراین برای فضاهای کوچک سعی کنید از طرح های ساده و مدرن استفاده نمایید.

 

کناف چیست؟

کناف نوعی پوشش گچی می باشد که چیزی نزدیک به 80 سال است که توسط یک خانواده آلمانی شناخته و بدست آمده است و این پوشش زیبا از تکنولوژی های نوین در صنعت ساختمان سازی می باشد که نسبت به دیگر مصالح ساختمان سازی سنتی دارای مزیت های بسیاری است. در دنیای امروز ساختمان سازی، کناف یکی از مهم ترین و پرکاربردترین مصالح ساختمانی می باشد.

اجرای سقف کناف

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که استفاده از سقف کناف از پرطرفدارترین ایده های برای تزئین سقف ساختمان های امروزی می باشد. در ادامه مطلب امروز می خواهیم به کاربرد کناف سقف برای قسمت های مختلف منزل اشاره ای داشته باشیم. از گذشته تا به امروز طراحی داخلی و معماری برای اینکه بتواند جذابیت خاص و ویژه ای را در حرفه و صنعت خود بوجود آورد از ایده ها و سبک های مدرن و به روز استفاده می کرده است.

 

دکوراسیون داخلی ساختمان

همانطور که می‌دانید دکوراسیون داخلی ساختمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد، استفاده از یک سقف زیبا و مدرن در فضا و دکوراسیون خانه می‌تواند باعث زیبایی دوچندان منزل شما شود. عایق بودن سقف کناف در برابر صدا و آتش سوزی باعث شده تا استفاده از این سقف در دکوراسیون داخلی منازل دارای اهمیت بسیار زیادی باشد.

 

سقف کناف، آغازی بر مدرن شدن منزل شما

مطمئنا همه ما که در خانه های آپارتمانی زندگی می کنیم، علاقه داریم که فضای داخلی خانه مان از حالت سنتی و یکنواخت در اومده و به حالت مردن و به روز در بیاید. در این حال، اجرای سقف کناف در سالن منزل شما و همچنین اتاق خواب ها، آغازی بر زیباتر و مدرن تر شدن دکوراسیون داخلی می باشد که رویا هوس بر این تلاش می باشد که با اجرای با کیفیت، همراه با مصالح مرغوب و همچنین قیمت بسیار مناسب و عقلانی، به شما کارفرمای عزیز این اطمینان را بدهد که با خیال راحت این کار را به ما بسپارید و از نتیجه کار نهایت لذت راببرید.

 

طرح سقف کناف برای بخش های مختلف منزل

 

سقف کناف سالن پذیرایی

بخش اصلی ساختمان ها سقف آن ها می باشد که با مصالح اصلی پوشانده می شوند و این موضوع اگر به طراحی های متفاوت انجام شود بدون شک می تواند جلوه خاصی را به منزل شما بدهد. انتخاب و استفاده از کناف سقف برای هر بخش از منزل متفاوت می باشد و باید مدل های مخصوص به آن را انتخاب کنید.

سالن پذیرایی از مهم ترین بخش های هر منزل می باشد و بهتر است در طراحی های معماری داخلی و تزئینات توجه ویژه ای به آن شود. طرح های کنافی که برای سقف سالن پذیرایی انتخاب می شود باید به سبک دکوراسیون سالن پذیرایی مرتبط باشد. معمولا برای طراحی و دکوراسیون سالن پذیرایی از کناف های صاف و گوشه دارد همچون شکل مستطیل استفاده می شود.

سقف کناف آشپزخانه

قلب تپنده هر منزلی آشپزخانه آن می باشد که به نوعی بیشترین زمان اعضاء خانواده در آن سپری می شود بنابراین باید برای طراحی و سقف آن نیز حساسیت ویژه ای نشان داده شود. البته در برخی از مواقع بری طراحی سقف آشپزخانه کم پیش می آید که از کناف استفاده شود. اما در صورتیکه شما تمایل داشته باشید که یک آشپزخانه شیک ومتفاوت داشته باشید بهترین راه حل این است که برای سقف آشپزخانه منزل خود از کناف استفاده نمایید.

 

مزایای سقف کناف

1.قیمت مناسب

2.سبک بودن و وزن کم

3.نصب و جا به جایی آسان

4.عایق مناسب در برابر آتش سوزی.

5.استفاده از کناف کاملا به صرفه می باشد

6.از انتقال حرارت و صدای بالا جلوگیری میکند.

7.کناف دارای شکل های فوق العاده و زیبا می باشد.

8.کناف سقف محل مناسبی برای عبور تاسیسات الکتریکی می باشد.