شاهین فراز
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کناف مشبک

فهرست مطالب

سقف مشبک کناف چیست؟

سقف مشبک کناف (یا تایل گچی) نوعی از پانل ها گچی هستند. از این سقف ها برای اجرای سازه ها خشک و سبک استفاده می شود. این نوع سقف ها از سازه ها سپری (به اصلاح T شکل) و همچنین تایل ها سقفی ساخته می شوند.“سقف مشبک کناف” به جهت اصلاح ظاهری نقص ها سقف اصلی، و یا اصلاح ویژگی ها عملکردی (مثل عایق نبودن نسبت به صدا و رطوبت) استفاده می شود. به جهت تولید سقف مشبک کناف از متریال ها مختلفی مثل ام دی اف، گچ، شیشه، طلق و … استفاده می شود. این سقف ها در تایل هایی با اندازه ۶۰ * ۶۰ تولید می شوند.

 

معرفی انواع سقف کاذب مشبک

سقف مشبک کناف، بر اساس متریال ساخت، به دسته بندی ها گوناگونی تقسیم می شوند. از جمله:

1.سقف کاذب مشبک کناف
2.سقف کاذب مشبک پی وی سی
3.سقف کاذب مشبک طلقی

 

مزایای استفاده از سقف کاذب مشبک

1.نصب بسیار سریع و آسان

مجموعه آرشا فرانگار با سال ها تجربه در زمینه تولید و نصب سقف کاذب کناف، در خدمت شماست تا به سریع ترین شکل ممکن فرایند نصب را انجام دهید. زمان ارزشمند شما برای ما نیز بسیار مهم است. بنابراین این سقف ها را به نحوی تولید می کنیم که در کمترین زمان ممکن به راحتی نصب شوند، به نحوی که مجبور نباشید زمان زیادی منتظر انجام شدن فرایند نصب باشید.

 

2.تنوع طرح ها بسیار زیبا

خوشبختانه، سقف مشبک کناف در طرح ها و مدل ها بسیار متنوعی توسط مجموعه آرشا فرانگار که از نمایندگی کناف ایران است ارائه می شوند. این سقف ها با متریال متنوعی تولید می شوند و شما می توانید آنچه دقیقا مورد پسندتان است را انتخاب کنید. از جمله چوب، فلز، چرم و …

 

3.پوشاندن نقص ها سقف اصلی

با استفاده از این سقف ها، به راحتی می توانید نقص ها سقف اصلی ساختمان را بپوشانید. سقف مشبک کناف به راحتی سیم کشی ها، لوله کشی ها و … که بر روی سقف اصلی ساختمان وجود دارند را از نظر پنهان می کنند.می توانید هرگونه نقصی که در سقف ساختمان وجود داشته باشد را بدون پرداخت هزینه ها گزاف برای تعمیرات، بپوشانید. با استفاده از این سقف ها، در یک چشم به هم زدن جلوه ساختمان شما از این رو به آن رو خواهد شد.

 

4.حذف آلودگی ها صوتی

سقف مشبک کناف از قابلیت ها آکوستیک سقف برخوردار هستند. به این معنی که آلودگی ها صوتی که از طبقه ها بالا تر به گوش می رسد را به حداقل می رسانند.

 

5.مقاوم به رطوبت

سقف مشبک کناف از مقاومت بالایی نسبت به رطوبت برخوردار هستند. زمانی که سقف ساختمان در معرض رطوبت باشد، در طولانی مدت می تواند باعث آلودگی شود. با استفاده از سقف ها کاذب که کاملا به رطوبت مقاوم هستند، می توانید سلامت محیط را تضمین کنید.

 

6.مصرف به صرفه انرژی

این سقف ها در حفظ کردن انرژی گرمایی بسیار موثر هستند. با استفاده از سقف مشبک کناف، انرژی گرمایی کمتر می تواند از محیط خانه خارج شود و به هدر برود. به همین خاطر است که استفاده از سقف مشبک کناف باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها شما می شوند.

 

چرا استفاده از سقف مشبک کناف توصیه می شود؟

سقف مشبک کناف یکی از بهترین انواع سقف کاذب محسوب می شود که دوام بسیار بالا و عملکردی عالی دارد. اگر مایل هستید از مزایای زیر بهره مند شوید، این سقف ها گزینه ای ایده آل برای شما خواهند بود:

1.اصلاح ظاهر سقف ساختمان بدون نیاز به صرف هزینه ها بالا
2.به وجود آوردن محیطی که نسبت به صدا و رطوبت عایق باشد و انرژی را به خوبی درون خود حفظ کند.
3.حذف کردن عملیات رنگ آمیزی و صرفه جویی در زمان
4.نصب بسیار سریع و آسان
5.بخشیدن جلوه ای بسیار جذاب و شیک به فضا مورد نظر شما