شاهین فراز
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کناف ضد آب

فهرست مطالب

کناف ضد آب و انواع صفحات روکش دار گچی

همانطور که در مطالب پیشین در مورد انواع صفحات روکش دار گچی توضیح داده شد، صفحات گچی در ایران به عنوان سیستم ساخت و ساز خشک در صنعت ساختمان به‌کار می‌روند. این صفحات دارای مواد افزودنی گچی بوده و سطح آن‌ها با کاغذ مخصوص پوشانده شده است. صفحات روکش دار گچی در چهار نوع صفحات روکش دار گچی ساده RG، پانل روکش دار گچی مقاوم در برابر رطوبت MR یا کناف ضد آب، صفحات روکش دار گچی مقاوم در برابر حریق FR، صفحات روکش دار گچی مقاوم در برابر حریق و رطوبت FM تقسیم بندی می شوند و هر کدام بسته به شرایط محیط مخصوص به خود مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کناف ضد آب

پانل MR، که با نام کناف ضد آب شناخته می شوند، به عنوان پنل های سبز نیز معروف اند. پنل ضد رطوبت MR از سری گچ برگ های خانواده کناف است که مواد افزودنی مقام در برابر رطوبت به آن اضافه شده و مناسب ترین نوع کناف برای مکان هایی است که در اطراف تاسیسات ساختمانی و محیط های مربوط و نم دار مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی و غیره می باشند. در کناف ضد آب پس از نصب سقف کاذب کناف آنرا عایق میکنند. در کناف ضد آب پس از نصب، عایق گذاری میشود و درز های آن بوسیله بتونه پر میشود تا دیگر راهی برای رطوبت نداشته باشد. کناف ضد آب به راحتی قابل ترمیم و مرمت میباشد. زمانی که به هر دلیلی تاسیسات پشت تایل ایراد داشته باشد نصابان کناف ضد آب این مشکل را به راحتی حل میکنند.

 

مزایای کناف ضد آب

1.سرعت و سهولت اجرا
2.دقت بالا در هنگام اجرای کناف: نصابان در این هنگام باید خیلی دقت داشته باشند تا هیچ درزی بدون بتونه رها نشود.
3.در کناف ضد آب نسبت به گچ و رابیتس دور ریز مصالح کمتر میباشد و فقط نصب آن با کمی گرد و غبار همراه میباشد.

 

موارد کاربرد گچبرگ ضد آب

1.فضاهای سقفی و دیواری محیط های با رطوبت محدود
2.فضاهای سرویس
3.فضاهای صنعتی
4.سقف پایانه ها
5.سقف محیط های بیمارستانی

 

نصب کناف ضد آب

گچبرگ های ضد رطوبت هم مثل پنل های RG یا همان پنل های معمولی کناف با استفاده از زیرسازی های F47 ، UH36 ، L25 به صورت نرمال روی این زیرسازی ها نصب می شود. سقف از یک سو و از طرف دیگر با پیچ های پنل به پنل ها متصل می گردند و پس از آن با استفاده از تیپ های درزگیر بتونه گردیده و نهایتا آماده نقاشی می گردد. به دلیل ظرافت و دقت بالای این کار بهتر است از متخصص کناف کار کمک بگیرید.

 

قیمت کناف

در خرید انواع کناف و تجهیزات کناف، لطفا به موارد زیر دقت کنید:

1.قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
2.قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
3.لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
4.ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
5.علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.